Mzdové přehledy

Mzda ve společnosti Zemědělské družstvo Velká Losenice v České republice

Tržní úrovně mezd na základě 7 nabídek s mzdou.

Zobrazit nabídky

Přepočítáváno z otevřených volných míst, kde zaměstnavatel uvádí mzdu.

Medián381 333 KčPolovina nabídek má vyšší plat, polovina nižší
Průměr332 571 KčAritmetický průměr všech nabídek
Dolní kvartil381 333 Kč25 % nabídek má nižší plat
Horní kvartil381 333 Kč25 % nabídek má vyšší mzdu

Jak jsou rozloženy mzdy

Pásmo pokrývá prostřední polovinu trhu (25.–75. percentil), čára označuje medián.

Dolní kvartil381 333 Kč
Medián381 333 Kč
Horní kvartil381 333 Kč

Co čísla znamenají

  • Polovina všech nabídek spadá mezi 381 333 Kč a 381 333 Kč.
  • Každá čtvrtá nabídka platí více než 381 333 Kč.
  • Průměr (332 571 Kč) je o 13 % pod mediánem — mnoho nabídek se drží na spodní hranici.
  • Vzorek je malý (7 nabídek), berte čísla jako hrubé vodítko.

Porovnejte svůj plat

V jednom kroku ověřte, zda je váš plat nad trhem, nebo pod ním u tohoto výběru.

Zemědělské družstvo Velká Losenice Žďár nad Sázavou ·

Elektrikář (m/ž)

od 416 000 Kč

První kontakt: telefonicky, e-mailem ISCO: Stavební a provozní elektrikáři Vztah: Pracovní poměr - plný úvazek Směnnost: Jednosměnný provoz Vzdělání: Střední odborné (vyučen) Nástup: 2026-0…

Plný úvazekNa místěŽďár nad Sázavou
Reagovat
Zemědělské družstvo Velká Losenice Žďár nad Sázavou ·

Obsluha samojízdného postřikovače (m/ž)

od 416 000 Kč

Obsluha samojízdného postřikovače První kontakt: e-mailem, telefonicky ISCO: Řidiči a obsluha zemědělských strojů Vztah: Pracovní poměr - plný úvazek Směnnost: Jednosměnný provoz Vzdělání:…

Plný úvazekNa místěŽďár nad Sázavou
Reagovat
Zemědělské družstvo Velká Losenice Žďár nad Sázavou ·

Opravář (m/ž)

od 374 400 Kč

Opravář (m/ž) Nástup možný ihned. První kontakt: e-mailem, telefonicky. ISCO: Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení Vztah: Pracovní poměr - plný úvazek Směnnost:…

Plný úvazekNa místěŽďár nad Sázavou
Reagovat
Zemědělské družstvo Velká Losenice Žďár nad Sázavou ·

Stájník (m/ž)

od 374 400 Kč

Stájník (m/ž) Nástup možný ihned. První kontakt: e-mailem, telefonicky. ISCO: Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže) Vztah: Pracovní poměr - plný úvazek Směnnost: Dvousměnný provoz…

Plný úvazekNa místěŽďár nad Sázavou
Reagovat
Zemědělské družstvo Velká Losenice Žďár nad Sázavou ·

Truhlář (m/ž)

od 353 600 Kč

První kontakt: telefonicky ISCO: Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Vztah: Pracovní poměr - plný úvazek Směnnost: Jednosměnný provoz Vzdělání: Střední odborné (vy…

Plný úvazekNa místěŽďár nad Sázavou
Reagovat
Zemědělské družstvo Velká Losenice Žďár nad Sázavou ·

Dojič, dojička

od 353 600 Kč

Od: ihned; ISCO: Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí Vztah: Pracovní poměr - plný úvazek Směnnost: Jednosměnný provoz Vzdělání: Střední odborné (vyučen) Nástup: 2026-08-11 Počet míst…

Plný úvazekNa místěŽďár nad Sázavou
Reagovat

Často kladené otázky

Proč ukazovat medián místo průměru?

Medián (381 333 Kč) je střed trhu: polovina nabídek nabízí více a polovina méně. Na rozdíl od průměru (332 571 Kč) ho neskreslí několik velmi vysokých platů.

Co znamená obvyklé rozpětí?

Od 381 333 Kč do 381 333 Kč je prostřední polovina všech nabídek — 25. až 75. percentil. Čtvrtina volných míst platí pod 381 333 Kč a čtvrtina nad 381 333 Kč.

Odkud data pocházejí?

Z 7 otevřených nabídek s uvedeným platem, které Finder sbírá z veřejných zdrojů. Čísla se přepočítávají podle toho, jak se mění výběr.

Jak poznám, že jsem placen spravedlivě?

Porovnejte odměnu s mediánem a kvartily: kolem 381 333 Kč je tržní úroveň, nad 381 333 Kč je silná čtvrtina, pod 381 333 Kč je důvod k vyjednávání. Použijte tlačítko „Porovnat můj plat“ na této stránce.

Jak počítáme mzdy

Krátká metodika a data za těmito čísly.

  1. 1Sbíráme nabídkyPoužívají se jen volná místa z otevřených zdrojů, kde zaměstnavatel uvádí mzdu.
  2. 2Sjednocujeme jePlatové rozpětí se převede na jednu srovnatelnou hodnotu u každé nabídky.
  3. 3Počítáme percentilyMedián, kvartily a průměr se počítají nejméně z 5 nabídek; jinak zobrazíme širší celostátní trh.
  4. 4Obnovujeme číslaStatistiky se přepočítávají, jakmile přibývají nové nabídky a uzavřené mizí.

Údaje odpovídají mzdě zveřejněné zaměstnavateli: daně, prémie a praxe v rámci stejné úrovně se nezohledňují.